Івано-Франківськ Вулиця Польова, 8

Про компанію:

Дизайн, виготовлення, доставка і встановлення виробів з граніту та мармуру: фонтани, каміни, підвіконня, столешні, пам'ятники, сходи, покриття ванних кімнат і кухонних гарнітур.

"Майстерня каменю" пропонує багату гаму виробів із натурального каменю: граніту, мармуру, травертину. Наш матеріал можна застосовувати на фасадах, стінах, підлогах, сходах, карнизах, підвіконнях, камінах, як в об'єктах громадського бідівництва, так і в кухнях, ванних кімнатах, басейнах, салонах.

У нас Ви знайдете багату палітру кольорів: від ніжно рожевого та відтінків червоного до теплого бронзового, від кремового та відтінків жовтого, бежевого, зеленог, сірог аж до глибокого чорного кольору. Різнобарвні смуги, прожилки та пасма викликають у нашій уявіпрекрасні образи.

Перебування в оточенні предметів з натурального каменю створює неповторне враження розкошу та високої естетики. Щоб задовільнити очікування наших клієнтів ми щодня збільшуємо асортимент плит, виробів із каменю, додаючи нові колористичні матеріали найвищої якості.

Продукцію отримуємо з усього світу: Італія, Іспанія, Бразилія, Єгипет. А також використовуємо і камінь вітчизняного видобування.Ми працюємо багато років та пропонуємо нашим клієнтам найвищу якість, а також продукцію, що максимально відповідає їхнім потребам і очікуванням.

Надвійність, професіоналізм, орієнтація на вимоги і потреби клієнта - все це ставить нас на чільне місце серед виробників і відрізняє нас від конкурентів. Фірма виготовляє широкий асортимент пам'ятників з граніту різного кольору. Більше ніж 300 видів пам'ятників по формі з високопрофесійною художньою роботою та встановленням.

Ви бажаєте надати сучасного і естетичного вигляду Вашій оселі, офісу - ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС!

Ми пропонуємо Вам вироби з мармуру, граніту, які будуть довго та надійно служити Вам.


Переглядів: 158
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання