Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 60

Про компанію:

Гуртовий та роздрібний продаж покрівельних та утеплюючих матеріалів, дахових вікон, водостічних систем, сходів, гаражних воріт, металопластикових конструкцій, підвіконь, цегли, сайдингу.

Надійний, добротний дах — запорука затишку, безпеки та комфорту в будівлях і спорудах різного типу та призначення. Тому, не варто легковажно ставитися до цього етапу будівництва або ремонту. Тим більше, що у покрівельному центрі «Ронако» ви найдете величезний вибір першокласних покрівельних матеріалів та супутньої продукції, необхідної для облаштування даху красивого та надійного.

Понад 15 років ми забезпечуємо будівельні фірми, підприємців чи фізичних осіб якісною покрівельною продукцією. Нас обирають, нам довіряють, нас рекомендують!Що ми пропонуємо?

У «Ронако» до ваших послуг справді багато черепиці, металочерепиці та інших покрівельних матеріалів від таких провідних торгових марок як:«Euronit» (Німеччина);«Tondach» (Австрія);«Creaton» (Німеччина);«Jacobi» (Німеччина);«Roben» (Польща);«Braas» (Німеччина);інших визнаних у світі європейських виробників вказаної продукції.Разом із цим, у нас ви зможете придбати:дахові вікна;водовідвідні системи;утеплювальні матеріали;різноманітні дахові аксесуари.Чому, якщо ви шукаєте якісні покрівельні матеріали та супутні товари, вам варто стати клієнтом «Ронако»?

Наші переваги:Ми самостійно імпортуємо покрівельні матеріали, аксесуари до них та супутні товари. Це дає змогу максимально знизити ціну та скоротити час доставки. Відповідно, ваші покупки у нас будуть справді вигідними.Крім того, пропонуємо спеціальні умови співпраці для архітекторів чи будівельних компаній, для постійних клієнтів у нас діють гнучкі системи знижок.

Завдяки професіоналізму нашого персоналу, продуманій логістиці та наявності партнерів у різних населених пунктах України ми своєчасно та максимально швидко доставляємо придбану у нас продукцію.Наші працівники організують доставку товару та, за вашим бажанням, підберуть кваліфіковану покрівельну бригаду, яка облаштує справді надійний дах у вашому домі, офісі чи в будь-якій іншій споруді.

Заміри даху та розрахунки необхідної продукції здійснюємо абсолютно безкоштовно.Також, у нас ви отримаєте професійну консультацію, ми підберемо оптимальні рішення саме для вас, адже певні, що покрівля має бути ідеальною: красивою, неповторною і надійною.

Щоб дізнатися детальнішу інформацію про наші товари та послуги або замовити необхідну продукцію, телефонуйте чи заходьте до нашого офісу. Ми завжди раді допомогти вам в облаштуванні ідеальної покрівлі.


Переглядів: 83
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання