Івано-Франківськ Вулиця Шевченка, 3

Про компанію:

Виготовлення та продаж кованих виробів.

У час технічних можливостей - дизайнерські рішення, альтернативні оформлення інтер'єрів та екстер'єрів можуть вразити навіть дуже багату уяву.

Сьогодні у Вас є чудова можливість перетворити Своє житло в неповторний шедевр мистецтва. Але жоден матеріал не зможе змагатися з витонченим і неповторним художнім Металом.Багато власників будинків і просторих квартир обирають надійні та оригінальні ковані ворота, унікальні огорожі, «казкові» дашки, зручні перила та ексклюзивні ковані меблі. Такі незвичайні предмети мистецтва свідчать про тонкий смак і високий суспільний статус.Пристрасть до володіння унікальним художнім твором, до краси  закладена у людині від природи.

На щастя зараз ринок наповнюється якісними компаніями, де Ваші бажання є обов'язком для амбітної та надійної команди. Якщо Ви хочете наповнити свій дім красою, Ви можете замовити художні вироби з металу прямо зараз — «Залізний вовк» виконає Ваше бажання.  
Як Ми працюємо:

Для початку обговорюємо концепцію майбутнього виробу та ті емоції, що він викличе у його власників, його призначення. Обираємо певний стиль, матеріали. Визначаємось з технікою обробки матеріалу, адже в процесі роботи будемо поєднувати велике їх різноманіття та синтез з іншими матеріалами (кераміка, дерево, скло). Обдумуємо все так, щоб кінцевий результат максимально точно відтворював ідею.

Наступний етап — проектування, яке здійснює наш дизайнер-майстер, створюючи начерки ідей, ескізи та креслення. До того ж завдяки знанням основ композиції, «золотої пропорції», досвід роботи з матеріалом дозволяють експирементувати сміливо. При потребі виготовляємо візуалізацію виробу та макет.Втіленням задуму займається колектив спеціалістів: конструктор, скульптори, художник-коваль та професійні майстри. Процес роботи  розділяємо на етапи, які  описуємо в технічних завданнях. Майстри з конструктором створюють основу виробу, скульптор та художники-ковалі — пластичні мотиви. Паралельно готуються необхідні елементи лиття, лазерної різки, кераміки чи гутного скла.

Прикінцевий етап — об’єднання основи з елементами в  цілісний виріб.Останнім етапом є завершення та доведення творчої роботи до бажаного результату. Художник за допомогою обраної кольорової гами розставляє акценти та підкреслює ідею. Від загального до дрібного, та від нюансів до узагальнення.


Переглядів: 170
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання