Івано-Франківськ Вулиця Побутова, 6

Про компанію:

Продаж покрівельних та фасадних матеріалів, сайдингу, мінеральної вати, водостічних систем, мансардних вікон, сходів на горище.

Товариство «ЛУКА» працює на ринку будівельних матеріалів та послуг з 1995 року. Основними напрямками діяльності нашого товариства є реалізація покрівельних та фасадних матеріалів. Багаторічний досвід та високий рівень професійної підготовки дали нам можливість стати одним із лідерів ринку Західної України.

Сьогодні ми можемо запропонувати такі товари :

- Сайдинг та софіт. Сайдинг відноситься до класу навісних вентильованих фасадних систем. Це технологія обшивки фасаду будівлі.Зробити завершенням вигляд верхньої частини будь якого будинку допоможуть софіти – спеціальні ПВХ панелі, які застосовуються для обшивки нижніх горизонтальних поверхонь покрівлі.

- Фасадна панель. Фасадні панелі – інновація на ринку оздоблювальних матеріалів. Міцний, красивий, довговічний, цей матеріал перетворить ваш будинок, зробить його архітектурний вигляд оригінальним і вражаючим.

- Композитна черепиця. Композитна черепиця є інноваційним матеріалом, який поєднував в собі практичність, якість і елегантний зовнішній вигляд. Дана покрівля розроблена з урахуванням попиту на сучасні покрівельні матеріали.

- Бітумна черепиця. М’яка покрівля також відома як бітумна або гнучка черепиця – застосовується для покриття дахів, одним з головних переваг якого є гнучкістю. Професійна бітумна продукція характеризується своєю унікальністю, зокрема унікальною системою самонаклеювання.

-Металочерепиця. Представляє собою профільований сталевий лист, який оцинкований з двох сторін і покритий шарами лаку, що забезпечує його довговічність.

-Дахові вікна. Вікна можуть бути деревяні та пластикові, а також відрізнятися за типом конструкції і способом відкривання : відхильно-обертальні, карнизні, вікна-люки та дахові вилази.

-Сходи на горище. Для того щоб потрапити на горище або мансарду використовують драбини або стаціонарні сходи. Вони можуть бути виготовлені з дерева, металу. Можуть мати стандартне утеплення або без утеплення.

Також ми пропонуємо:

-водостічні системи : Struga, Nicoll, Docke, Profil, Fitt.
- мембрани та гідроізоляційні плівки : Strotex, Marma, Juta, Corotop, Wabis.
-мінеральна вата: Rockwool, Технониколь, Профітеп, Knauf.
-системи вентиляції: Polivent, Wirplast,, Polivent.
-бітумні клеї та мастіки : Izofast
-газоблок
-екструдований пінопласт.       


Переглядів: 115
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання