Івано-Франківськ

Про компанію:

Ремонт та встановлення сантехніки (унітазів, душових кабін, ванн, умивальників). Підведення води та встановлення бойлерів. Водоочистка.

По праву сантехнічні роботи є найбільш трудомісткими і вимагають спеціальних знань та вмінь. Тому проведення сантехнічних робіт слід довіряти виключно кваліфікованим і досвідченим фахівцям, які здатні встановити всі системи на найвищому рівні, гарантуючи якість і довговічність.

Наші переваги:багаторічний досвід роботи у сфері надання сантехнічних послуг;команда професійних майстрів;професійна консультація та відповіді на всі запитання, що вас цікавлять;грамотно і максимально дешево підібираємо необхідні сантехнічні елементи для вашої оселі;використання якісного та надійного обладнання;кваліфіковані майстри дбайливо і якісно проведуть монтаж чи ремонт сантехніки та систем гарячого й холодного водопостачання;ми працюємо зручно, надійно та швидконадання гарантії на всі наші роботи;лояльна цінова політика

Послуги: ремонт та заміна крану,змішувачів,сифонів;встановлення умивальника, унітазу,ванни, душової кабіни, гідробокса;ремонт, встановлення, чистка бойлера;підключення пральної та посудомийної машинки;заміна каналізаційних труб та труб для водопостачання;прочищення каналізації;встановлення фільтрів очистки води;заміна та встановлення душових кабін;заміна та встановлення гідро боксів;заміна та встановлення мийок;заміна сушок для рушників та інше. 


Переглядів: 171
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання