Івано-Франківськ Вулиця Кармелюка, 4;Івано-Франківськ Вулиця Ленкавського, 9

Про компанію:

Широкий спектр ремонтних робіт.

Кожен прагне, щоб його оселя була затишною та комфортною. Досягти цього буває вкрай важко, адже потрібно ретельно продумати облаштування інтер’єру.

Будівельна компанія «Ів Буд» пропонує широкий спектр будівельно-ремонтних робіт. Колектив компанії — це дружня команда працівників, які мають необхідний досвід та відповідально відносяться до своєї роботи.

Ми ретельно узгоджуємо проект робіт із замовником та виконуємо його у точно поставлений строк.Компанія «Ів Буд» постійно розвиває свої можливості та створює нові напрямки. За час нашої роботи ми здобули бездоганну репутацію та повагу й успіх серед партнерів.

Наші послуги:ремонт «під ключ» ;утеплення фасадів ;штукатурення та шпаклювання стін;Наливні декоративні та промислові підлоги / 3d підлоги;Гідроізоляція та шумоізоляція;Алмазне буріння отворів та різка по бетону;

При виконанні замовлення ми використовуємо якісні та сертифіковані будівельні матеріали, адже прагнемо виконувати свою роботу добре. Кожне замовлення ми детально опрацьовуємо, проводимо необхідні заміри та складаємо кошторис.

Також Ви можете в нас на сайті взнати ціни на ремонт квартир та ціни на ремонт та утеплення фасадів.

Переваги: надійна компанія;чесні та прозорі умови співпраці;спланована послідовність дій;бездоганна репутація;надання консультацій;розуміння потреб клієнтів;широкий спектр послуг;дотримання поставлених строків.


Переглядів: 75
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання