Івано-Франківськ Вулиця Симона Петлюри, 19

Про компанію:

Ремонтні роботи, утеплення фасадів, покрівельні роботи, реставрація будівель.

«Будівництво, реставрація та утеплення» працює на ринку будівельних послуг з 2001 р. За  15–ть років  нашої діяльності  ми реставрували у Львові римо-католицькі костели, до приїзду Папи Римського, за що маємо його особисту подяку. Такі ж роботи ми виконували в Дрогобичі, Рогатині, Тернопільській обл.

Візитівкою нашої фірми є реставрація римо-калицької катедри в м. Львів, внутрішньою площею більше 7000 м2 в висотою 82 м 2 і площею фасаду більше як 11 000 м2, а також виконали покриття з міді та зробили з неї мистецькі вироби, які прикрашають даний храм. Окремо зазначимо, що наші працівники проходили теоретично-практичну підготовку в м. Жешов в ПНР в школі бляхарства, а практичні і теоретичні навики з реставраційних робіт ми здобували в ФРН в містах Мюнхен, Берлін. Такі навчання були неодноразові.

Також ми здобули великий практичний досвід у повній реставрації дерев’яних церков пам’яток архітектури , досвід у покритті гонтою.А це дозволяє нам, якісно і професійно виконувати складні реставраційні і будівельні роботи на складних об’єктах історичної спадщини України. Також, ми маємо потужну сучасну виробничо-технічну базу, яка забезпечує вчасне виконання робіт з дотриманням всіх норм і вимог замовника.
         
Частковий перелік виконаних робіт:1. Будинок-дітей інвалідів в м. Львів – пам’ятка архітектури.2. Церква Святого Юри м. Львів – пам’ятка архітектури.3. Науково –дослідний інститут “Система” м. Львів -  пам’ятка архітектури.4. Римо-католицький костел – м. Стрий – пам’ятка архітектури.5. Римо-католицький костел – м. Самбір - пам’ятка архітектури.6. Римо-католицька базиліка м. Теребовля - пам’ятка архітектури.7. Греко-католицька катедра – м. Рогатин - пам’ятка архітектури.8. Римо-католицький костел – м. Рогатин -  пам’ятка архітектури.9.  Римо-Католицький костел – м. Кремінець-Подільський - пам’ятка архітектури.10. Цетральний корпус заваду “Електрон” м. Львів - пам’ятка архітектури.11. Римо-Католицький костел – м. Дрогобич - пам’ятка архітектури.«Будівництво, реставрація та утеплення» працює на ринку будівельних послуг з 2001 р.

За  15–ть років  нашої діяльності  ми реставрували у Львові римо-католицькі костели, до приїзду Папи Римського, за що маємо його особисту подяку. Такі ж роботи ми виконували в Дрогобичі, Рогатині, Тернопільській обл. Візитівкою нашої фірми є реставрація римо-калицької катедри в м. Львів, внутрішньою площею більше 7000 м2 в висотою 82 м 2 і площею фасаду більше як 11 000 м2, а також виконали покриття з міді та зробили з неї мистецькі вироби, які прикрашають даний храм.


Переглядів: 78
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання