Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 227а

Про компанію:

Послуги вантажників, вивіз сміття після ремонту. Ремонт квартир під ключ. Виготовлення корпусних меблів, шаф-купе під замовлення.

Вже давно минув той час, коли необхідно було шукати сусідів або збирати друзів для допомоги в переїзді або організації вантажоперевезень по місту. На сьогоднішній день ситуація в корені змінилася — з’явилось простіше та оптимальніше рішення. За вищезазначених питань, коли вам будуть потрібні вантажоперевезення, необхідно звернутися в нашу спеціалізовану компанію, що має великий досвід у цій сфері.

Клієнту будуть надані всі умови для здійснення комфортних перевезень, чи перевезення меблів по місту, будівельних матеріалів або ж різноманітного обладнання.Наші переваги:досвід роботи на ринку;професійна команда;індивідуальний підхід;грамотна консультація та обговорення усіх деталей;швидке та якісне виконання замовлення;доступні ціни.

Пропонуємо:послуги вантажників;вивіз будівельного сміття;алмазне сверління та різка;демонтажні роботи всіх типів;ремонтні роботи та виготовлення меблів під замовлення.


Переглядів: 302
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання