Івано-Франківськ Вулиця Січових Стрільців, 28, офіс 7

Про компанію:

Комплексний ремонт квартир "під ключ" з гарантією. Малярні, монтажні та електромонтажні роботи. Укладання плитки і підлоги. Декоративне оздоблення приміщень.

Затишна, практична і гарна квартира завжди тішить господарів комфортом і захоплює погляди гостей. сучасний ремонт квартир — це відповідальне захід, який самостійно виконати на високому рівні вкрай складно. Планування сучасного ремонту включає багато нюансів і супроводжується різними труднощами, тому краще звернутися за допомогою до спеціалістів, які не перший рік займаються внутрішньої обробкою приміщень.

Наші ціни вас приємно здивують. Ми створимо для вас авторський дизайн-проект інтер'єру квартири, виконаємо складні внутрішні оздоблювальні роботи і дамо гарантію на всі роботи.Якщо ви хочете, щоб ремонт квартири чи іншому приміщенні було проведено швидко, якісно і він би тішив вас довгі роки, то довірте його виконання професіоналам своєї справи — спеціалістам нашої компанії.

Ми допоможемо вам спланувати майбутній ремонт. Вам не потрібно буде замислюватися про те, які матеріали використовувати, де закуповувати будівельні суміші та інші витратні матеріали, міняти електропроводку, розеток, вимикачів і розводити комунікації.

Наші фахівці опрацюють всі деталі за вас, підготують проект і реалізують ремонт квартири під ключ відповідно з усіма сучасними стандартами.Послуги:комплексний ремонт квартир «під ключ» з гарантією;малярні, монтажні та електромонтажні роботи;укладання плитки і підлоги;декоративне оздоблення приміщень.


Переглядів: 145
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання