Івано-Франківськ

Про компанію:

Алмазне свердління отворів та різка бетону. Демонтажні роботи.

Сьогодні люди не нехтуються використанням інноваційних пристроїв для будівництва чи ремонту. Адже, такі технічні новинки значно економлять час та сили, дозволяють втілювати проекти різного рівня складності.

Одним із надзвичайно корисних винаходів у сфері будівництва та ремонту є пристрій для алмазного свердління. З його допомогою можна робити отвори різного діаметру в матеріалах різної міцності та товщини (натуральний камінь, залізобетон, цегла і т.д.).

Крім того, алмазне буріння є практично безшумним та високоточним. Однак, обладнання для алмазного буріння є доволі дорогим. Тому, якщо ви не збираєтеся виконувати такі роботи на комерційній основі, вам краще звернутися по допомогу до компанії «Спецсервіс».Чим персонал компанії «Спецсервіс» може бути корисним для вас?

Пропонуємо:свердління отворів (алмазна різка);вирізання (розширення вже наявних) дверних або віконних отворів;демонтажні роботи.Кому та коли наші послуги стануть в нагоді?

Вам варто скористатися допомогою спеціалістів «Спецсервіс» для:прокладання інженерних комунікацій (систем водопостачання, вентиляції тощо);встановлення анкерної техніки;виконання ряду інших будівельно-ремонтних чи монтажних робіт;Чому ми?

Наші переваги:гарантія бездоганної якості виконаних нами робіт.виконуємо свердління різної складності та різних матеріалів (бетону, цегли, залізобетону та ін.) ;завдяки високій швидкості алмазного свердління, виконуємо роботи оперативно;свердлимо отвори різного діаметру та гарантуємо виску точність свердління.ми є відповідальними та пунктуальними;забезпечуємо якісний сервіс та доступність цін;виконуємо роботи практично безшумно.Виконуємо роботи швидко, якісно та недорого!


Переглядів: 150
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання