Івано-Франківськ

Про компанію:

Оформлення машинної напівсухої стяжки підлог житлових та промислових приміщень.

Чимало користувачів оцінили вагомі переваги такого способу вирівнювання поверхні у будівлях як напівсуха стяжка підлоги. Серед цих переваг можна зазначити:можливість подачі на висоту та охоплювати великі площі поверхонь — напівсуха стяжка підлоги виконується за допомогою спеціального обладнання;швидкість роботи — не потрібно чекати, поки суміш застигне, можна одразу приступати до згладжування та затирання поверхні;відмінна якість кінцевого результату;довговічність, надійність поверхні;відмінні теплотехнічні, механічні показники.

Підприємство «Євростяжка» пропонує послуги укладання напівсухої стяжки.Працюємо по місту Івано-Франківську та по Івано-Франківській області. У цій сфері ми маємо великий досвід роботи! Ціна роботи залежить від площі та товщини стяжки. Для великих об'єктів вартість буде нижчою.

Роботи проводимо акуратно та вчасно, практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Надаємо безкоштовні консультації.Напівсуха стяжка, виконана нашими майстрами із застосуванням сучасного потужного обладнання, забезпечить вам:швидке вирівнювання бажаної поверхні;можливість облаштування поверхонь різних рівнів;доступну вартість;безпеку;надійний результат.


Переглядів: 154
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання