Івано-Франківськ Вулиця Тисменицька, 210;Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 225

Про компанію:

Комплексне утеплення фасадів пінопластом та мінеральною ватою, нанесення декоративних структур, оздоблення декоративними елементами. Продаж теплоізоляційних матеріалів. Євроремонт квартир "під ключ".

Надійне та ефективне утеплення будинку дозволяє суттєво зекономити кошти в опалювальний період, забезпечує в помешканні затишок та комфорт.Серед великого різноманіття теплоізоляційних товарів на ринку варто обирати якісні, безпечні та довговічні матеріали, адже будинок утеплюється на тривалий період часу.Компанія «ТермоОселя» спеціалізується на професійному утеплення фасадів будинку, що суттєво зменшує втрати тепла в осінньо-зимовий період.

Послуги компанії включають:заміри, фахові консультації та вибір оптимальних матеріалів (пінопласту, мінеральна вата тощо) для певного об’єкта;забезпечення якісними матеріалами від провідних виробників;проведення необхідних робіт щодо утеплення у встановлені терміни;роботу з різноманітними матеріалами як для утеплення, так і для декору.

Перевагами утеплення будинку є:термоізоляція;економія електроенергії;захист стін;поліпшення звукоізоляції;продовження строку служби споруди;безпечні матеріали.Компанія «ТермоОселя» забезпечить тепло у ваших домівках.


Переглядів: 159
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання