Івано-Франківськ

Про компанію:

Будівельні та ремонтні роботи.

 Наша компанія «Каркасне будівництво» представлена на ринку України уже 8 років. За цей час встигли побудувати десяткиоб’єктів нерухомості на території України та завоювати прихильність наших клієнтів.

До ваших послуг:-  Каркасне будівництво ("Термохата") "під ключ"- Канадське будівництво- Будівництво дерев'яних будинків - Ремонтно-будівельні роботи- Євроремонт "під ключ"  Сучасні каркасні будинки ! 

Сучасна технологія каркасного будівництва з дерева пропонує:-  Будвництво будинків-   Будівництво дач-  Будівництво індивідуальних котеджів- Будівництво комерційної нерухомості-  Будівництво готелів-  Будівництво ресторанів- Будівництво пансіонатів та будівель складського призначення. 

В Україні все більша і більша зацікавленість в будівництві каркасних будинків. Співвідношення каркасний будинок ціна та якість одне з найпривабливіших на ринку індивідуального будівництва в Україні. Побудувавши каркасний будинок за Канадською технологією ви матимете європейське, енергоефективне, економічно доцільне і екологічне житло для постійного проживання. 

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від виготовлення проекту каркасного будинку, до здачі каркасних будинків під ключ.Виконуємо повний комплекс робіт по виготовленню, монтажу та оздобленню будинків по канадській технології. 


Переглядів: 144
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання