Івано-Франківськ

Про компанію:

Проектна та кошторисна документація.

Плануючи будівництво, капітальний ремонт споруди чи перепланування житла вам просто необхідно попередньо отримати дозволи та узгодити це з відповідними установами вашого міста. Напевно, кожен знає, що тяганина з документами деколи може зайняти більше часу, ніж сам капітальний ремонт чи будівництво.

Без необхідних дозволів ваші дії будуть визнані неправомірними, що у свою чергу може викликати проблеми з різними установами.«Ерідан-ІФ» пропонує широкий перелік послуг та свою допомогу при оформленні документації. Звернувшись до нас, вам не доведеться щодня витрачати свій час на пошуки необхідних установ та кабінетів.

Ми виготовляємо проектно-кошторисну документацію на будівництво та капітальний ремонт громадських, житлових та виробничих будівель, в тому числі й котелень на різних видах палива, а саме:архітектурно-будівельна частина;тепломеханічна частина;санітарно-технічна частина;опалення та вентиляція;електротехнічна частина;зовнішні інженерні мережі;кошторисна документація.Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в якості та оперативності наданих нами послуг.

Ми не заставимо вас чекати, адже комплексно беремося за розв'язання ваших проблем. Послуги надають досвідчені та кваліфіковані працівники, які виконують свою роботу швидко та злагоджено. 


Переглядів: 101
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання