Івано-Франківськ Вулиця Степана Бандери, 33, офіс 202
ues.if.ua +380 509787854

Про компанію:

Розробка документації, наявність якої передбачено чинним природоохоронним законодавством України. Екологічний супровід діяльності підприємств.

В сучасному світі люди нарешті усвідомили потребу в збереженні природних ресурсів та захисті природи Землі від впливу людей.ТОВ «УКР-ЕКО-СТАНДАРТ» пропонує широкий спектр послуг:оформлення екологічної документації;виконання послуг екологічного характеру;допомога при проходженні та узгодженні документів в державних установах;екологічний супровід підприємства;проведення інвентаризації викидів речовин та оформлення звіту;проведення інструментальних замірів по визначенню викидів;підготовка документів:для отримання дозволу на спеціальне користування;у сфері поводження з відходами;розробка проектів ГДС забруднюючих речовин у водні об’єкти;проведення та налаштування котлів та технологічного обладнання.

На нашому підприємстві працюють дипломовані фахівці, які оперативно та якісно виконають весь перелік робіт. Ми консультуємо та допомагаємо визначитися з необхідним переліком послуг.Від часу, коли було засноване наше підприємство, ми встигли зарекомендували себе як надійний та перевірений партнер.

Ми гарантуємо швидке виконання своєї роботи, адже тримаємо своє слово та відповідально відносимося до поставлених завдань.Переваги:широкий перелік послуг;консультування;доступні ціни;дипломовані фахівці;сучасний підхід;наявність новітнього обладнання.


Переглядів: 154
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання