Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 164в

Про компанію:

Продаж промислових електротоварів, електротехнічного обладнання. Проектні, електромонтажні роботи. Виробництво підстанцій та щитів. Представник ТМ "Schneider".

ПРОФІ-ЦЕНТР ЕЛЕКТРИКИ — це штат висококваліфікованих фахівців-консультантів у сфері електроенергетики, що дозволяє нашим клієнтам успішно реалізувати   проекти з електрозабезпечення у всіх регіонах України.У нас представлено понад 5 000 найменувань електротехнічної та кабельно-провідникової продукції, серед яких одне з провідних місць займає продукція ТМ Schneider electric. 

ПРОФІ-ЦЕНТР ЕЛЕКТРИКИ пропонує весь спектр електротехнічної продукції:автоматичні вимикачі (побутові та промислові до 6300 А);розетки, вимикачі та інша електрофурнітура;кабель та провід (силовий до 10кВ, контрольний, вогнестійкий, нагрівальний тощо);системи кабельних трас (лотки, короба, труби, муфти тощо);системи освітлення (промислові, офісні, вуличні);контактори;частотні перетворювачі; системи плавного пуску;різноманітні давачі;будь-яке обладнання вітчизняних та світових виробників під замовлення.ПРОФІ-ЦЕНТР ЕЛЕКТРИКИ — офіційний представник відомих виробників: 


Переглядів: 151
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання