Івано-Франківськ Вулиця Довга, 60
rossa-ltd.if.ua +380 673445821

Про компанію:

Електрифікація приміщень, встановлення систем відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, домофонів, АТС. Продаж світлового, звукового та електрообладнання, кабельно-провідникових товарів. Прокладка та монтаж телекомунікацій. Проектні роботи.

        Завдяки 22 річному досвіду компанії “РОССА ЛТД” Вам не доведеться турбуватися проблемами пожежі, візиту непроханих гостей чи нападу грабіжників, відсутністю доступу до електричної мережі або перебоїв електропостачання… Використовуючи інноваційні технології та модернові пристрої, персонал компанії забезпечить надійний захист приміщень різного типу і призначення.

Спеціалісти кваліфіковано виконають монтажні роботи та встановлять сучасні системи відеонагляду, обладнають будівлю чи приміщення охоронною або пожежною сигналізацією, а також, озвучать та електрифікують приміщення. Менеджери компанії запропонують вам величезний вибір першокласних електротоварів від провідних виробників вказаних галузей.

Ми подбаємо про вашу безпеку і спокійний сон!«Росса ЛТД» надає широкий спектр послуг з:проектування та встановлення пожежної сигналізаці;встановлення охоронної сигналізації;встановлення систем відеоспостереження;електрифікації та енергопостачання будівель і приміщень, електрообладнання;розрахунок та встановлення систем контролю доступу;озвучення приміщень і територій;підбір та встановлення сигналізацій загазованості.

Також, до ваших послуг великий вибір:електрообладнання;обладнання систем безпеки;кабельно-провідникової продукції;сценічне світлове та звукове обладнання;Чому «Росса ЛТД»? Переваги компанії:Великий вибір якісних товарів для електрифікації та надійного захисту приміщень і будівель;Створення технічної документації (проектів) пожежної сигналізації;Команда досвідчених майстрів компанії швидко виконає весь спектр монтажних та ремонтних робіт, щоб забезпечити захист та безперебійний доступ електропостачання до різних об’єктів;

Доступність цін на весь асортимент товарів та на весь спектр послуг компанії приємно вас здивує.Довіртеся професіоналам та насолоджуйтеся відчуттям абсолютної безпеки та комфорту!


Переглядів: 148
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання