Івано-Франківськ Вулиця Крайківського, 2
elektroliga.com.ua www.facebook.com/elektroliga +380 342543045

Про компанію:

Продаж електротоварів, кабельно-провідникової продукції та підлогового покриття. Послуги електрика.

Ми хочемо запропонувати вам продукцію європейських і вітчизняних виробників високої якості.Робіть замовлення зручно в нашому інтернет-магазині просто не виходячи з дому.

Продукція сертифікована в Україні і має гарантійні терміни експлуатації. Претензії щодо якості продукції і по роботі магазину приймаємо за вказаною адресою або за телефоном.Офіційні партнери OBO.

Також ми надаємо послуги:грозозахисту;архітектурної підсвітки;заземлення;теплі підлоги;обігрів дахів;обігрів водостоків;електромонтажні роботи "під ключ" будь-якої складності;повна або часткова заміна, ремонт електромереж у житлових і нежитлових будівлях;складання та монтаж електрощитів за кресленнями замовника або згідно З ГОСТом;монтаж кабель-каналу, прокладка кабелю, укладання дроти в готовому каналі;установка або ремонт електропроводки в будь-якому приміщенні;монтаж відкритої і прихованої електропроводки;укладання силового чи мережевого кабелю;підключення силової лінії в електрощиті;установка і комутація автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, електролічильник, ввідно-розподільних щитів;установка розеток і слабкострумових розеток, вимикачів;підбір якісних електромонтажних матеріалів. 


Переглядів: 127
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання