Івано-Франківськ Вулиця Тичини, 50
budmat.if.ua www.facebook.com/budmat.if.ua +380 688026646

Про компанію:

Продаж риштування, цегли, вікон, сходів, підлоги, будівельних, покрівельних, фасадних, тепло- та гідроізоляційних матеріалів. Ремонтні і фасадні роботи, утеплення будинків.

«Будмат If ua» — надійний постачальник, якому довіряють. Ми реалізуємо оригінальні, сертифіковані будівельні матеріали від закордонних та вітчизняних виробників, чия репутація не викликає нарікань.«Будмат If ua» уважно стежить за новинками ринку будматеріалів.

Наш асортимент регулярно оновлюється і розширюється — завдяки цьому в нашому магазині завжди можна знайти актуальні та популярні будівельні матеріали, а також цікаві новинки.

Наші переваги:широкий асортимент сертифікованої продукції;тільки перевірені виробники;консультація та допомога у виборі необхідного товару;доступні ціни.

Пропонуємо:покрівельні матеріали та аксесуари;цеглу;плити перекриття;фасадні матеріали;матеріали для утеплення;будівельні блоки;бруківку;ЗБВ та бетон;паркан;металопластикові вікна;сходи на горище;риштування;гідроізоляцію фундаменту;сипучі матеріали;пиломатеріали.

Послуги монтажу та інших робіт:метало черепиці;утеплення даху мін. ватою;мансардного вікна;водостічної системи;підсофіту;цементно-піщаної черепиці;перекриття даху;натуральної черепиці;металопрофілю;бітумної черепиці.


Переглядів: 118
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання