Івано-Франківськ Вулиця Дудаєва, 10

Про компанію:

Плазмова порізка металів. Виготовлення станків для плазмової порізки металів. Продаж сонячних колекторів, світлодіодних прожекторів, твердопаливних котлів.

Точний інженерний розрахунок в поєднанні з високоякісними комплектуючими дозволяє ТОВ «Ефект Енерджі» виробляти верстати, які за своїми можливостями і характеристиками задовольняють побажання найвибагливіших замовників.

Наші переваги:використовуючи накопичений досвід і побажання замовників ми постійно працюємо над модернізацією вже наявних моделей. Впроваджуємо передові технології в області верстатобудування, а також використовуємо власні розробки для підвищення надійності верстатів, зручності та простоті налаштування у роботі;наші розробки в області реалізації систем ЧПУ установок плазмового різання дозволяють максимально зручно та просто експлуатувати обладнання. При цьому реалізовані можливості, які вкрай необхідні в умовах реальних виробництв;особливу увагу ми приділяємо надійності верстатів.

При складанні установок плазмового різання металу ми використовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі. Ретельно продумана конструкція верстатів мінімізує ймовірність відмов;завдяки всьому цьому, верстати плазмового різання нашого виробництва не просто відповідають всім сучасним стандартам, але і перевершують за своїми характеристиками безліч подібних систем конкуруючих виробників;ми освоїли повний цикл виробництва даної продукції, що дозволяє нам вести ефективний контроль на всіх його етапах;оглянути роботу наших верстатів ви можете на нашому виробництві.Розробка та виробництво:верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ,пелетних пальників;плазмова порізка.


Переглядів: 169
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання