Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 53

Про компанію:

Встановлення систем інфрачервоного підігріву. Озвучення приміщень. Облаштування конфенеренц-залів "під ключ".

Високий рівень розвитку технологій, науковий прогрес дозволяють полегшувати та вдосконалювати наш побут, роботу та дозвілля. Так, сучасні системи «Розумний дім» стають незамінними помічниками людини, дозволяючи економити та підтримувати належний рівень комфорту.

«Студія AV Дизайн» пропонує ряд кваліфікованих послуг, які відповідають високим сучасним стандартам, забезпечують комфортне функціонування житлових, офісних, розважальних та інших приміщень.

Сфера послуг підприємства включає:озвучення приміщень різного призначення та різного рівня складності;проектування та встановлення аудіо та відеосистем;акустика та компоненти;проектування та облаштування конференц-залів для проведення конференцій, семінарів, тренінгів та інших заходів;«Розумний дім», який об’єднає та налагодить різні сфери обслуговування будинку, завдяки чому вони працюють без вашого втручання.Високий рівень професіоналізму наших фахівців, сучасне надійне обладнання та аксесуари від провідних виробників, швидкість і відповідальність гарантують стабільно високий результат роботи «Студії AV Дизайн».


Переглядів: 165
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання