Івано-Франківськ Вулиця Дністровська, 3

Про компанію:

Продаж фільтрів для води, термометрів, барометрів, гігрометрів, лічильників для води та газу, газового обладнання, сантехнічних матеріалів. Монтаж та сервісне обслуговування теплообладнання, сантехнічні роботи.

Наше підприємство працює з 2001 року. За цей час у нас сформувався колектив висококваліфікованих працівників, які працюють для задоволення потреб наших клієнтів.

Ми завжди раді бачити Вас у наших торгових відділах за адресами: вул. Дністровська, 3, ТЦ "Універмаг "Прикарпаття", 1 поверх; вул. Мазепи 173в, (напроти "Сільпо"), в яких Ви зможете придбати чи замовити наступні товари і послуги.

1. Фільтри та системи очищення води:Наливні фільтри типу "глечик" "Brita", "Бар’єр", "Аквафор", "Anna", "Наша вода", "Роса".Фільтри в лінію (одно-, двох-, трьохколбові) "Аквафор", "Наша вода", "Роса", "Aguafilter", "Нова вода".Зворотньо-осмотичні системи "Аквафор", "Наша вода", "Роса", "Aguafilter", "Нова вода", Raifil.Магнітні фільтри, фільтри для душу, фільтри для пральних машин та інші.

2. Термометри, гігрометри, барометри, аерометри:Термометри віконні, кімнатні, зовнішні, фасадні. Термометри спеціальні (для консервування, сауни, ванни, басейна, акваріума, інкубатора). Гігрометри психометричні та електронні.Барометри, погодні станції.Аерометри, лактометри, спиртометри.

3. Лічильники води та газу:Лічильники холодної та гарячої води "Такт", "Новатор".Лічильники газу "Самгаз", "Візар", "Metrix".

4. Газове обладнання, сантехнічні матеріали:Електромагнітні клапани.Сигналізатори загазованості.Запірна та монтажна арматура.Змішувачі, сифони.

5. Електричні водонагрівачі "ARISTON", газові проточні водонагрівачі "KRAUF & HEIZEN". 

6. Монтаж фільтрів та систем очищення води, заміна картриджів, сервісне обслуговування. 

7. Монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування електричних водонагрівачів "ARISTON". Профілактика, ремонт бойлерів. Заміна магнієвих анодів. 

8. Монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування газових колонок KRAUF & HEIZEN. 

9. Монтаж лічильників води, сантехнічні послуги.Читати


Переглядів: 190
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання