Івано-Франківськ Вулиця Василіянок, 62а;Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 291а

Про компанію:

Продаж, виготовлення, встановлення пам'ятників та виробів з граніту (підвіконня, стільниці, сходи, каміни). Продаж твердопаливних котлів львівського виробництва.

Граніт добре зарекомендував себе у будівельних та декоративних роботах. Цей природній матеріал гарно піддається обробці — шліфуванню та поліруванню, завдяки поєднанню різних структурних компонентів породи вдається досягти оригінальних кольорів та малюнків. Пам'ятники з граніту виглядають велично та довершено. Перевагою матеріалу є його довговічність, стійкість до впливу навколишнього середовища.

Підприємство «ГРАНІТ-ІФ» спеціалізується на виготовленні різноманітних виробів з граніту та штучного каменю, пропонує:пам'ятники одинарні та подвійні;підвіконня;сходи;стільниці для кухонь та ванн;каміни;бруківку;фасади;природний камінь;атрибутика.Фахівцями підприємства виконуються художні роботи, обробка природного каменю та виготовлення атрибутики.«ГРАНІТ-ІФ» виготовляє пам’ятники зі штучного мармуру, граніту, комбіновані та на індивідуальне замовлення. Велике різноманіття ескізів дає можливість обрати достойний виріб для вшанування пам’яті близької людини та оформлення місця її спочинку.

Пам’ятники від «ГРАНІТ-ІФ» відзначаються доступними цінами, міцністю та довговічністю, стійкістю до перепадів температури та вологості. Практикуємо виїзд майстра на місце встановлення виробу для консультації, проведення замірів для подальшого проектування і виготовлення.

Також пропонуємо вашій увазі продаж твердопаливних котлів на дровах. Наша продукція вразить вас доступністю та якістю, адже ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками.Переваги твердопаливних котлів:перевірена роками технологія;надійність;простота в експлуатації;доступна ціна;тривалий період горіння;високий коефіцієнт корисної дії;проста система управління;енергонезалежність та універсальність;більш безпечні, ніж газові;гарантія.


Переглядів: 121
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання