Івано-Франківськ Вулиця Торгова, 1а

Про компанію:

Продаж та монтаж систем опалення, вентиляції і кондиціонування.

У забезпеченні помешкання комфортними умовами вагому роль відіграють системи опалення. Сьогодні більшість країн світу надають перевагу автономним системам опалення, адже це дає їхнім власникам багато переваг.Сучасні системи опалення виготовляють з матеріалів, які є надійними та довговічними.

ТОВ «Євротепло» спеціалізується на продажі, проектуванні, монтажі, сервісі, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні продукції.Перелік цієї продукції включає:котли на дровах;інфрачервоне опалення;транспортабельні котельні;вентиляція та кондиціонування повітря;центральний порохотяг.Наші досвідчені спеціалісти нададуть професійні консультації щодо облаштування певної системи у будинку.

Підрахуємо та оцінимо необхідні витрати, час окупності, переваги тієї чи іншої системи. Ми використовуємо індивідуальний підхід та виконуємо роботи якісно й швидко.Переваги:широкий спектр послуг проектування, продажу, монтажу та обслуговування систем опалення;досвідчені працівники;розуміння потреб клієнтів;новітні технології;сучасні методики;багаторічний досвід.


Переглядів: 160
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання