Івано-Франківськ Вулиця Ленкавського, 22;Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж газового обладнання, систем водопостачання, опалення, твердопаливних котлів, насосної техніки, водозапірної арматури. Ремонт котлів, колонок, конвекторів. Зварювальні і токарні роботи. Плазмова порізка. Виготовлення металоконструкцій.

ТзОВ ІВЦ «Європрилад» не тільки здійснює реалізацію обладнання і контрольно-вимірювальної техніки для комерційного та технологічного обліку енергоносіїв, але й пропонує послуги монтажу і пусконалагоджування комплексів і систем обліку, а також розподілу і подачі енергоресурсів.

Наші переваги:багаторічний досвід роботи на ринку — понад 20 років;індивідуальний підхід та грамотна консультація;виконання замовлень навіть високого рівня складності;у своїй роботі ми використовуємо виключно якісне обладнання та сировину;власне виробництво тож ми гарантує якість кожної одиниці продукції, яку ми вам пропонуємо;вигідні умови співпраці та ціни для постійних клієнтів — діє гнучка система знижок.

Широкий асортимент товарів власного виробництва:лічильників газу;лічильників тепла;газовох конвекторів;газових колонок;лічильників води;газових котлів;твердопаливних котлівзапірної арматури;газових електромагнітних клапанів;насосів;електричних бойлерів;фільтрів;автоматики;електричних котлів;газорегуляторних пунктів;сигналізаторів загазованості;фасонних елементів трубопроводів;коректорів об'єму газу;блочно-модульних котелень;хімводопідготовки;регуляторів тиску газу;баків та ємностей;вентиляторів та димотягів;клапанів;радіаторів;регуляторів тиску води;сонячної енергії.

Послуги:зварювальні та токарні роботи;зварювання нержавіючих сталей та алюмінію;виробництво твердопаливних котлів та баків акумуляторів;плазмова порізка металу;виготовлення металоконструкцій різної складності.


Переглядів: 230
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання