Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 132

Про компанію:

Проектування інженерних мереж. Монтаж та сервісне обслуговування кондиціонерів і систем опалення. Виготовлення та встановлення вентиляційних систем з рекуперацією.

Кондиціонування. Вентиляція. Теплові насоси. Алмазна різка та свердління отворів. Товариство з обмеженою відповідальністю «АЕРОПЛЮС» — інженерно-монтажна організація, яка здійснює проектування та монтаж систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання для підприємств і закладів медичної, хімічної, харчової промисловості, торгово-розважальних, відпочинкових комплексів та інших галузей господарства, що працюють за європейськими стандартами.

Ми розпочали свою діяльність в кінці 2011р., залучивши до співпраці найкращих інженерів регіону в даній галузі.Підприємство орієнтоване на роботу з кращими постачальниками найбільш якісного обладнання світових виробників, а саме: Wolf (НІмеччина), Salda (Литва), S&P (Іспанія), Asys (Україна), Systemair (Швеція),  Daikin (Японія), McQuay (Малайзія), MitsubishiElectric (Японія), Panasonic (Японія), LG (Корея).


Переглядів: 184
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання