Івано-Франківськ

Про компанію:

Проектування, продаж, монтаж сонячних батарей, електростанцій, систем водопостачання та каналізації. Продаж автомобілів в США та Європи.

Енергоощадні технології та новітні досягнення цієї сфери дедалі більше завойовують прихильність споживачів. І причин цьому чимало, серед найважливіших — турбота про охорону довкілля та можливість суттєво економити кошти.Підприємство «Electro Future» допомагає впровадити екологічні та енергоефективні технології, що дозволяє нашим клієнтам суттєво економити бюджет та отримувати можливість додаткового доходу.

Основні напрямки діяльності «Electro Future»:встановлення сонячних електростанцій і оформлення необхідних документів;привезення електроавтомобілів під замовлення зі США та Європи.Встановивши сонячну електростанцію, ви позбудетеся необхідності дорого платити за електроенергію і зможете непогано заробляти завдяки «Зеленому тарифу».Наші фахівці допоможуть встановити сонячні панелі у приватних будинках, комерційних підприємствах, об’єктах сільських та фермерських господарств тощо.

Спеціальний «Зелений тариф» — це вартість, за якою держава викуповуватиме у вас надлишок виробленої альтернативним шляхом електроенергії. Вам достатньо залишити нам заявку і наші спеціалісти розрахують кошторис спорудження сонячної електростанції, підберуть найбільш оптимальний варіант реалізації цього проекту саме для вас.

Що стосується електроавтомобілів, то ми готові привезти для вас бажану модель електромобіля зі США та Європи під 0% розмитнення. Підбираємо, купуємо, доставляємо, виконуємо митне оформлення автомобіля. Пропонуємо можливість ознайомитися із окремими моделями у нашому шоу-румі електроавтомобілів.

Переваги співпраці з «Electro Future»:ретельний супровід клієнта на кожному етапі;професійний підхід до роботи та кожного замовлення;швидкість роботи — так, електроавтомобіль ми доставимо за 4-6 тижнів;працюємо виключно через офіційних партнерів. Наша адреса: м.Івано-Франківськ вул. Євгена Коновальця 433


Переглядів: 161
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання