Івано-Франківськ Вулиця Василя Стуса, 40

Про компанію:

Продаж, монтаж і сервісне обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення.

Ми приватне підприємство, яке понад десять років успішно працює в м.Івано-Франківськ, надаючи послуги монтажу систем опалення та водопостачання. Ми намагаємося зробити все, щоб у вашому домі було тепло і затишно, тому до вимог клієнта підходимо індивідуально. 
Надаємо консультації з підбору обладнання для систем опалення водопостачання та каналізації. Роки практики в цій сфері дозволили вибрати кращих з виробників, тому ми пропонуємо продукцію тільки перевірених торгових марок. 

Надаємо послуги з монтажу і повної комплектації матеріалом систем опалення, водопостачання та систем каналізації. Виконуємо роботи по заміні стояків каналізації та водопостачання, чистку бойлерів, установку газових і електричних водонагрівачів. 

Також в нас існує послуга сантехніка за викликом для різних дрібних сантехнічних ремонтів у Івано-Франківську та передмісті: заміна каналізації, встановлення лічильників води, заміна газових колонок, заміна каналізації, установка сифонів, установка змішувачів та інше

 Існує система знижок для клієнтів. Офіційний представник – Baxi, Thermona, Beretta, Aquario, Stelrad, Kalde, Atmos, BoschКупити сьогодні все необхідне для будівництва та ремонту стало простіше. Достатньо просто завітати у наш НОВИЙ МАГАЗИН по вул. Стуса 40 . Ми пропонуємо оптовий та роздрібний продаж великого переліку будівельних матеріалів.  Для постійних покупців - завжди кращі умови покупки і ціни!

А ТАКОЖ!!! УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НА РОЗСИП!Продукція - тільки кращі бренди зарубіжного і вітчизняного ринків. І нехай оздоблення Вашого приміщення приносить тільки радісні моменти, а з іншим ми допоможемо Вам впоратися.Компанія «ТеплоСвіт» — це тепло, комфорт та якість у вашій оселі. Спеціалізацією роботи підприємства є монтаж систем опалення та водопостачання.

Ми працюємо, орієнтуючись на індивідуальні потреби кожного замовника, втілюючи його особливі побажання та плани щодо облаштування житла.Наші послуги включають:детальні консультації щодо підбору необхідного обладнання для облаштування систем опалення, водопостачання та каналізації — пропонуємо якісні та надійні товари від провідних виробників;монтаж та комплектування матеріалами інженерно-комунікаційних систем;заміна каналізаційних та водопостачальних стояків;чистку бойлерів;встановлення електричних та газових нагрівачів води;сантехнічна допомога за викликом для заміни каналізації, газових колонок, установки сифонів, змішувачів, дрібного ремонту та інших робіт.

«ТеплоСВіт» є офіційним представником таких підприємств, як Baxi, Thermona, Beretta, Stelrad, Kalde, Atmos та Bosch.Товари компанії «ТеплоСВіт» можна придбати в магазині «Добробуд», розташованим по вулиці Стуса, 40. Ми пропонуємо вигідні ціни як для оптових, так і для роздрібних покупців, систему знижок для постійних клієнтів. В магазині ви маєте змогу придбати якісні будівельні та господарські матеріали.Ми докладемо зусиль, щоб ремонт приніс вам лише приємні клопоти. 


Переглядів: 99
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання