Івано-Франківськ с. Микитинці вул. Сеченова, 129а

Про компанію:

Широкий спектр зварювальних робіт. Фарбування, монтаж і демонтаж металоконструкцій, систем опалення, водопостачання, водовідведення, пожежогасіння. Заміна труб, теплотрас. Виготовлення ферм, павільйонів, кіосків, мафів, складів, ангарів.

Метали є одними з основних матеріалів у будівництві — з них виготовляється арматура, труби, двері і ворота, фурнітура, елементи декору. Проведення зварювальних робіт з цієї причини необхідно на будь-якому будмайданчику і під час ремонту.

Якщо вам потрібні зварювальні роботи в будинку, на своєму комерційному або виробничому підприємстві — зателефонуйте до нас, наші фахівці завжди вам допоможуть. Наші зварювальні послуги недорогі, але всі операції будуть проведені на високому рівні якості.У нашій компанії працюють атестовані зварювальники високого розряду, мають необхідні допуски для відповідальної роботи.Використовуємо сучасне обладнання, передові прийоми варіння, якісні професійні витратні матеріали.

Послуги:зварювання та монтаж трубопроводів, монтаж систем опалення та пожежогасіння;заміна теплотрас; монтаж водопроводу;виготовлення та монтаж металоконструкцій колон, ферм, павільйонів, кіосків, мафів, здійснюємо переобладнання морських контейнерів, будівництво складів, ангарів; монтаж та демонтаж металоконструкцій;зварювання парканів, навісів, сходів, поручнів, решіток на вікна, парканів і т. п;виготовляємо різні вироби на замовлення;професійне фарбування металоконструкцій.


Переглядів: 137
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання