Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 4, офіс 200

Про компанію:

Продаж та встановлення енергозберігаючих систем опалення.

Автономне електричне опалення «UDEN-S» — наші клієнти економлять на опалені до 60%!Якою має бути сучасна система опалення? Вона створює у приміщенні дуже приємну, комфортну атмосферу навіть у сильний мороз, при цьому займає мінімум місця і легко керується. У кожній кімнаті забезпечується своя, індивідуальна температура, а від витрат на обігрів не потерпає сімейний бюджет.

Втілити у життя цю ідею доволі просто.Автономне електроопалення «UDEN-S» позбавлене недоліків традиційних обігрівачів і, працюючи всього 5-7 годин на добу, забезпечує потрібний температурний режим за мінімальних витрат електроенергії.Наше підприємство є офіційним представником «UDEN-S».  

Переваги системи інфрачервоного опалення UDEN-S:однакові за витратами, але в 1,5 рази дешевші в установці, ніж газові котли, в 1,5 рази економніші від конвекторів, електричних котлів і калориферів та мінімум у 3 рази економніші, ніж центральне опалення;відрізняються приємною вартістю навіть на обігрівачі преміум-класу;відмінно забезпечують як основний, так і додатковий обігрів будь-яких приміщень — від квартир, будинків, офісів до великих торгових центрів і бюджетних установ;створені виключно з природних матеріалів і абсолютно безпечні для вас і ваших дітей;мають надійну гарантію 5 років, адже ми впевнені у своїй продукції;дозволяють підібрати обігрівачі для будь-якого інтер'єру, навіть з вишуканим дизайном.Для особняків є можливість використання спеціального тарифу на електроопалення, що є більш економним!

Пропонуємо безкоштовну доставка по місту і в будь-яку точку країни через Нову пошту чи іншу службу доставки.


Переглядів: 135
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання