Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 64а

Про компанію:

Продаж, проектування, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування електрокотлів.

Магазин «Електрокотли» — офіційний представник електродних котлів «ГАЛАН», «HotPot» в Західній Україні.

Виконуємо:продаж електродних котів;проектування;монтаж «під ключ»;гарантійне обслуговування.«ГАЛАН», «HotPot» — вигідне рішення для обігріву житла багатоповерхових багатоквартирних будинків, гаражів, бань, приміщень, торгових і промислових приміщень, а також інших споруд, де відсутнє або дороге централізоване опалення. Економічні, довговічні, ефективні, вони стали головною новинкою останніх років і заслужено здобули широку популярність в Україні.

Однією з основних переваг електродних котлів є їхня висока продуктивність при адекватній вартості. Крім того, електродні котли гарантують максимальний рівень безпеки.

Електродний котел (електричний) викидає ККД до 98% — це один з вищих показників для сучасного опалення. Один кВт здатний опалити 20 кв. м і нагріти 40 літрів води в системі опалення. У середньому котел працює 8-10 годин на добу, підтримуючи температуру в системі опалення 50-70.

Електричні котли комплектуються електронними блоками управління: «Стандарт», «Бізнес», «Комфорт» і «Люкс».Економічність.Одна з головних переваг обладнання нашої компанії — економічність. З'ясуємо, за рахунок чого електродні котли ЕОУ досягають її:менша інерція нагріву;плавний старт;сучасна автоматична система;застосування сучасних матеріалів;побудова двотрубної системи відкритого типу з верхнім розливом, наявність якісних радіаторів.

Виділимо головні плюси продукції нашої компанії:

1) Опалення будинку в автономному режимі.
2) Можливість управляти системою дистанційно, на значній відстані від неї.
3) Доступна ціна електродного котла.
4) Компактні розміри системи.
5) Можливість підключення гарячого водопостачання.
6) Мінімальна кількість шуму під час роботи.
7) Скорочення реального часу роботи устаткування й економія (від 40% до 60%) споживаної електроенергії за рахунок застосування електронних цифрових регуляторів температур, можливість дистанційного керування опалювальною системою за допомогою мобільного телефону блоком управління «Крос 25».
8) Можливість установлення даного устаткування у житлових і службових приміщеннях без узгодження з органами Держкотлонагляду («Правила будови та експлуатації електродних котлів»).
9) Відсутність продуктів згоряння, що гарантує чистоту обладнання, з точки зору екології.Це лише основні гідності продукції, представленої в нашій компанії.

Відгуки про електродні котли наших клієнтів ви знайдете на сайті.

З усіх питань звертайтеся до наших фахівців, і зробіть це сьогодні!


Переглядів: 123
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання