Івано-Франківськ Вулиця Промислова, 2г, офіс 6

Про компанію:

Продаж та встановлення електричного опалення.

Економічно вигідна альтернатива газовому опаленню.   
Керамічні електронагрівальні панелі - автономне та додаткове опалення квартир, балконів, будинків, офісів, та інших житлових і нежитлових приміщеннь. Всього 375 Вт на 7-10 м2 приміщеня. Керамічне електронагрівальне опалення це передові технології і прекрасний дизайн. Це економічність, отже, величезна популярність.

Інфрачервоні обігрівачі, конвектори та теплові панелі - досить ефективні джерела обігріву, але вони володіють тільки однією функцією. Керамічна електропанель поєднує в собі теплову інфрачервону панель і потужний конвектор! З одного боку це розкішна деталь інтер'єру, а з іншого - сучасна енергозберігаюча технологія. Керамічні електронагрівальні панелі є новітньою, запатентованою розробкою у сфері енергозберігаючих технологій. 

У порівнянні з іншими системами автономного опалення, встановлення елктрокерамічних панелей заощаджує 50-60% сімейного бюджету. Спеціальні дозволи на монтаж і користування відтепер не є потрібними!!!Дизайн:Керамічні панелі мають сучасний стильний вигляд, відмінно вписується в будь-який інтер'єр. За бажанням замовника є можливість перетворити нагрівальні панелі в креативний арт-об'єкт в дизайні Вашого інтер'єру: ми завдамо будь-яке (на Ваш смак) зображення на панелі, і Ви будете насолоджуватися ексклюзивним арт-опаленням у Вашому приміщенні.

Технічні характеристики:Колір — білий, чорний;Розмір — 600/600/12 мм;Вага —10 кг;Робоча температура — 80°;Напруга — 220-250\/, 50-60 Гц;Потужність — 375 Вт;Екран — алюміній 0.5 мкм;Ступінь захисту — IP-44;Клас захисту — 1;Виробник — TM Hybro Technologies. Украина;Гарантия — 5 років;Сертифікованр — УкрСЕПРООпалювальна площа як автономне опалення — 7-10 м2, або 10-15 м2, як додаткове.

При висоті стелі до 3м або 20м3 (в залежності від типу приміщення)► Економія електроенергії в порівнянні з іншими системами електроопалення 30-50%► Висока надійність, довговічність, пожаро- та вибухобезпечність► Не підіймає пилюки, не сушить повітря, не зпалює кисень у приміщенні. 

Також пропонуємо:Електричні рушникосушки (любих модифікацій);Електричний підігрів підлоги (всіх типів);Елекробойлера (різних модифікацій);Термостати (різних модифікацій);Відсікачі напруги (різних модифікацій).Наша фірма має такі переваги:Новітні технології в опаленні;Енергозбереження та контроль тепла;Доступні ціни;Непотрібно дозволів на встановлення; Швидкий монтаж.


Переглядів: 104
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання