Івано-Франківськ

Про компанію:

Ремонт та сервісне обслуговування газових котлів. Виїзд майстар на дім.

Комплексне обслуговування, профілактичне чищення, своєчасний ремонт газових котлів безумовно необхідні й продиктовано це, в першу чергу, вимогами техніки безпеки. Несправний котел не лише не виконуватиме свої безпосередні функції, він ще й може становити загрозу вашому здоров’ю та життю.

Свої послуги готове запропонувати спеціалізоване, професійне підприємство «Тепло Полюс», виконуючи ремонт та налагодження роботи газових котлів.Ми працюємо з котлами від різних виробників, зокрема, це Ariston, Chaffoteaux, Vaillant, Viessmann, Protherm, Ferroli, Beretta, Buderus та ін.

Послуги підприємства «Тепло Полюс» включають:ремонт газового котла;профілактичні роботи;запуск систем опалення;автоматизацію газових котлів з використанням системи автоматичного регулювання;промивання теплообмінників;пайку теплообмінників.Пропонуємо послуги виїзду майстра на дім.

Наші послуги допоможуть вам:зменшити витрати палива;запобігти виходу котла з ладу;зменшити ризик збоїв функціонування.Забезпечте своїй оселі безпечне, надійне та економне тепло разом із «Тепло Полюс».


Переглядів: 132
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання