Івано-Франківськ Вулиця Чорновола, 99

Про компанію:

Продаж, монтаж, сервісне обслуговування електричного опалення, теплої підлоги, нагрівальних килимків, інфрачервоних обігрівачів та нагрівальної плівки. Обігрів дахів та водостоків, сходів, під'їзних доріжок, трубопроводів.

Коли на вулиці непогода так приємно повертатися з навчання, роботи, чи просто прогулянки у теплий, затишний дім. Дім, де вся сім’я збирається за столом, де панує атмосфера щастя та сімейного тепла.

Сьогодні, коли ціни на комунальні платежі сягають захмарних висот, більшість людей замислюються про альтернативні системи опалення свого дому. Відмова від централізованого опалення має цілий ряд переваг, серед яких ощадне використання енергоресурсів, можливість встановлення підігріву підлоги та безліч інших

Підігрів підлоги дозволяє вам комфортно почувати себе у власному домі. Зазвичай підігрів підлоги встановлюють у кімнатах з підвищеною вологістю та сирістю: на кухні, у ванній кімнаті та туалеті.

Встановивши у власному домі підігрів підлоги, ви назавжди забудете про холод й зможете насолоджуватися теплом та затишком власної оселі.Зігрітися в найхолодніші вечори допоможуть вам нагрівальні килимки, які можна постелити в робочій чи відпочинковій зоні.

Також варто звернути увагу на електричні обігрівачі, які дозволять без великих витрат енергії обігріти кімнату чи інші приміщення.«Teploline» пропонує продаж:систем теплої підлоги:кабельний електрообігрів підлоги (керамічна плитка, мармур, граніт);інфрачервона плівка під ламінат чи ковролін;захист дахів, водостоків, жолобів від намерзання льоду;підігрів під’їзних шляхів, сходів, терас, тротуарів;електричні рушникосушки;терморегулятори;нагрівальних килимків:обігрів робочих зон;сушка взуття;економний обігрів храмів;електричних обігрівачів:нагрівальні панелі (металеві, керамічні);теплий плінтус;інфрачервоні обігрівачі на стелю.«Teploline» — тепло вашого дому.


Переглядів: 109
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання