Івано-Франківськ Вулиця Симона Петлюри, 8, офіс 1

Про компанію:

Продаж сантехніки, систем опалення, водопостачання, каналізації; побутової та кліматичної техніки.

Інтернет-магазин «DOLAR» спеціалізується на продажі якісних та надійних товарів для опалення, водопостачання, побутової техніки, автотоварів тощо.Оптимальним та економічно вигідним варіантом опалення житла чи офісу є встановлення котлів. Сучасні котли від провідних виробників мають високі показники утворення та передачі теплової енергії, легкі в монтажі та обслуговуванні.

В інтернет-магазині «DOLAR» ви можете придбати:твердопаливні котли, адаптовані до пелетів, вугілля, деревини, такі котли є безпечними та екологічно чистими;газові котли — функціональні та ефективні пристрої для опалення будь-яких приміщень;;електричні котли, які є одним із оптимальних способів опалення.

До котлів консультанти магазину підберуть необхідні аксесуари:програматори;стабілізатори напруги;регулятори тяги;подовжувачі до котла.Дизайн сучасної сантехнічної продукції та її висока якість дозволяють підібрати оптимальні варіанти для різних інтер’єрів ванних кімнат.

Магазин «DOLAR» пропонує ванни, душові та аксесуари до них, кераміку, меблі для ванної кімнати та інсталяційні системи.Окрім того, в магазині можна придбати за доступними цінами товари:електромонтажне обладнання та освітлення;мультимедію;ноутбуки, планшети та персональні комп’ютери, мережеве обладнання;побутову та кліматичну техніку;малу побутову техніку;телевізори, аудіо техніку;мобільні телефони;товари для автомобілів.Всі пропоновані товари мають високу якість, ми надаємо гарантійні зобов’язання.

Працюємо швидко, надійно та відповідально. 


Переглядів: 112
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання