Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 22, офіс 1

Про компанію:

Продаж та встановлення сонячних електростанцій "під ключ". Повний документальний супровід отримання "зеленого" тарифу.

Енергія є одним з найбільш важливих ресурсів в сучасному світі. Ціни на енергоресурси вже добрий десяток років тримаються на стабільно високому рівні та мають тенденцію лише до постійного зростання. Рахунки енергетичних компаній-монополістів кожного місяця шокують споживачів дедалі більшими цифрами балансів.Замкнене коло, з якого немає виходу?

Вихід є! Станьте виробником електричної енергії з ВЛАСНОЇ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ!  Таким чином Ви не лише отримаєте енергетичну незалежність, але й до 2030 року матимете стабільний щомісячний прибуток з продажу державі надлишків електроенергії за фіксованим у Євро «зеленим» тарифом.

Перспективність інвестицій у альтернативну енергетику вже не викликає сумнівів, і кожного року все більше власників українських домогосподарств замовляють встановлення сонячних станцій «під ключ» у відповідальних та професійних виконавців.За декілька років інтенсивної роботи компанією «Скайфол Енерджі» напрацьовано значний досвід в сфері будівництва та експлуатації сонячних електростанцій.

До переліку успішно реалізованих проектів компанії входять як невеликі приватні СЕС потужністю до 30 кВт, так і більш потужні промислові станції.Своїм клієнтам ми пропонуємо:безкоштовні кваліфіковані консультації з питань встановлення фотоелектричних сонячних станцій, а також їх подальшої експлуатації;широкий вибір сертифікованого обладнання від відомих виробників Європи та Китаю за конкурентними цінами;якісний монтаж у стислі терміни;повний документальний супровід для отримання «зеленого» тарифу;гарантійне та сервісне обслуговування обладнання.

Оптимальне комплексне рішення — встановлення сонячної електростанції «під ключ».Обираючи компанію «Скайфол Енерджі», Ви отримуєте 100% гарантії Вашого успішного енергетичного майбутнього!З повагою,колектив ТОВ  «Скайфол Енерджі»


Переглядів: 96
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання