Івано-Франківськ Північний бульвар, 1а, офіс 23

Про компанію:

Проектні і монтажні роботи систем вентиляції та кондиціонування, повітряного опалення. Алмазне свердління отворів.
Важко переоцінити значення вентиляційної системи в будь-якій будівлі. Вентиляційна система забезпечує приміщення свіжим повітрям і виводить вуглекислий газ, та інші шкідливі газоподібні речовини, а також попереджає накопичення мікробів і вірусів. Несправна система вентиляції та кондиціонування повітря може завдати великої шкоди здоров'ю, оскільки при порушенні нормальної циркуляції повітря відбувається прискорене розмноження вірусів і бактерій.

Особливо небезпечною є відмова від надійних вентиляційних систем в тих приміщеннях, де відсутня можливість відкривати вікна. Саме тому, надійне встановлення, регулярне обслуговування системи вентиляції є дуже важливим елементом для забезпечення нормального трудового процесу та проживання.

Проектування систем вентиляції повинно бути орієнтоване на застосування вентиляційного обладнання, яке буде надійним в роботі, простим в експлуатації та легко ремонтуватися. На стадії проектування об'єкта або ремонту комунікації та обладнання можна правильно розмістити, вентиляцію грамотно пов'язати з іншими інженерними системами та узгодити з дизайнерським проектом.Наша компанія виконує монтаж систем кондиціонування всіх видів для різного роду об'єктів: житлові будівлі, громадські будівлі та споруди, адміністративні та побутові будинки, виробничі будівлі.

При монтажі систем кондиціонування потрібен великий досвід і практичні комплексні знання. Тому в компанії працюють тільки фахівці, які мають великий досвід роботи і сучасні навички в монтажі систем кондиціонування.

Наші переваги:досвід роботи;грамотна консультація;індивідуальний підхід;якісне та надійне виконання робіт;гарантія від виробника;офіційний представник кліматичного обладнання;лояльна цінова політика.

Пропонуємо:системи вентиляції;системи кондиціонування.Послуги:проектування;монтаж;встановлення;сервісне обслуговування;алмазне сверління  


Переглядів: 106
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання