Івано-Франківськ Вулиця Хотинська, 12

Про компанію:

Продаж, доставка, підключення теплових керамічних панелей, кондиціонерів, LED-ламп, терморегуляторів, кабельно-провідникової продукції.

Вам необхідно терміново здійснити якісний та недорогий монтаж кондиціонера? Шукаєте надійних фахівців, для яких в пріоритеті хороша репутація, а не швидка нажива та вигідна вартість робіт? Тоді ми саме та, хто вам потрібен.За багаторічний період нашої діяльності ми заслужили репутацію відповідального виконавця, якому можна довірити роботу з будь-якою кліматичною технікою та бути впевненим у відмінному результаті.

Ми не тільки запропонуємо вам широкий асортимент кондиціонерів, але й допоможемо його встановити, будемо якісно обслуговувати та ремонтувати при необхідності.До того ж, окрім кондиціонерів ми ще й подбаємо про те, щоб ви могли підібрати для себе суперекономічне опалення. Насолоджуйтесь м'яким, комфортним теплом за мінімальних витрат.

Пропонуємо вам теплі панелі — це тоненькі, акуратні настінні електричні обігрівачі, які встановлюють переважно під вікном або біля балконних дверей, для того, щоб не тільки опалити приміщення, але й перешкодити надходженню холодного повітря до іншої його частини.

Використовуйте їх для опалення будь-якого стандартного приміщення: квартири, приватного будинку, комерційної нерухомості, бюджетного закладу.Усі моделі настінних обігрівачів прекрасно поєднуються з системою «теплий плінтус», стельовими панелями та дизайн-радіаторами. Вони доповнюють технічні властивості один одного, створюють цікаву інтер'єрну комбінацію і дозволяють підібрати потужність системи опалення з точністю до 50 Вт.

Наші консультанти допоможуть вам остаточно зупинити вибір на потрібній моделі.


Переглядів: 110
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання