Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 227

Про компанію:

Продаж світильників, електротоварів, систем опалення та каналізації.

Питання забезпечення оптимальної, комфортної температури вдома чи на підприємстві дуже важливе та актуальне. Подорожчання традиційних теплоносіїв змушує шукати ощадливі, економні варіанти, обирати шляхи зменшення тепловтрат та купувати сучасні, якісні та надійні пристрої.Кваліфіковану допомогу у цих питаннях вам готовий запропонувати магазин «Теплокомплект», який спеціалізується на продажі новітніх, ефективних товарів для облаштування систем опалення, водопостачання та для інших потреб.

Асортимент магазину «Теплокомплект» пропонує продукцію відомих виробників та брендів, які добре зарекомендували себе серед споживачів, а їхня продукція відзначається енергоефективністю, довговічністю та рядом інших відмінних характеристик.

Зокрема, у нас можна придбати товари від AFRISO, Gorgiel, Heatpol, OJ Electronics, Nexans, Terneo, ProfiTherm, KAN-therm та багатьох інших.Перелік товарів, які представлені в магазині «Технокомплект», включає:електротовари;запірну арматуру — крани, клапани, засувки, заслінки;ізоляційні матеріали для труб опалення, водопостачання;кабельні системи опалення;котли опалення;радіатори;розподільники, комплектуючі;світлодіодне освітлення;рушникосушки;труби та фітинги.

У магазині «Технокомплект» гарантуємо:професійний підхід;великий вибір товарів;доступні ціни;вичерпні консультації та всебічну допомогу у підборі товарів.


Переглядів: 111
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання