Івано-Франківськ

Про компанію:

Усунення наслідків пожеж та потопу. Озонування приміщень. Прибирання промислових об'єктів. Хімчистка автомобілів, меблів, м'яких покрівель, шкіри. Післяремонтне, генеральне та регулярне прибирання. Миття вікон. Демонтаж та вивіз будівельного сміття.

ТзОВ «BusyBee» вітає вас та раді ознайомити з нашою новою послугою, озонування приміщень.Озонування є екологічно безпечним способом дезінфекції та дезодорації. Після здійснення впливу цей газ не залишає жодних слідів. Виконавши свою роботу, озон просто розпадається, перетворившись в чистий кисень.

Області застосування озону:

Будинки, квартири
Знищення запахів сигарет, сирості, ремонту, туалету, котів, собак.
Профілактика інфекційних захворювань, знищення різноманітних бактерій та вірусів.
Знищення плісняви, грибків та других мікроорганізмів.

Якщо ви орендували або придбали квартиру, видалення запахів життєдіяльності людини, тварини, людей похилого віку.Офіси, магазини

Знищення хімічних з’єднань (нові меблі, оздоблювальні матеріали…)Профілактика інфекційних захворювань, підвищення імунітету та працездатності персоналуНейтралізація позитивних аероіонів та утворення від’ємних аероіонів в повітрі приміщення де працює багато електротехніки, телевізори, комп’ютериРесторани, кафеЗнищення плісняви та бактерій котрі викликають швидке псування продукції

Освіження повітря в залі

Дезінфекція холодильників без розморожування та вивантаження

Обробка озоном приміщень з характерним запахом, дає виражений дезодоруючий ефект

Обробка зелені, фруктів, свіжої риби та м’яса для профілактики отруєння і для збільшення термінів зберігання в 2-3 рази без заморожування та втрати їх високих поживних якостейСпорт та фітнес

Боротьба з запахами в роздягальнях та санвузлах

Освіження повітря в залах

Дезінфекція приміщень та відновлення нормального складу повітря

Ми з задоволенням допоможемо вам перетворити ваш будинок, офіс, квартиру в затишне та світле приміщення, де завжди буде приємно провести час.

Кваліфіковані співробітники клінінгової компанії максимально швидко і якісно приведуть будь-яку частину вашої квартири в порядок. Ви будете приємно здивовані отриманим результатом, при цьому збережете дорогоцінний час і кошти.

Ми працюємо над постійним підвищенням якості послуг, застосовуючи передові матеріали, обладнання та професійну хімію провідних світових виробників (Америка, Австрія, Німеччина та звичайно батьківщини клінінгу, Англії).

Ретельно вибудувана структура компанії, велика матеріальна база та висококваліфікований персонал, дозволяє нашій компанії надавати послуги з прибирання будь-якої складності!

Ми цінуємо думку наших клієнтів і робимо все можливе, щоб зберегти та зміцнити свою репутацію!Наші переваги:відповідальний підхід до роботи та використання тільки якісної, надійної техніки та засобів для чищення від провідних виробників;якість виконання послуг;досвід роботи;професійна команда;усуваємо забруднення будь-якої складності;вигідні ціни

Повний спектр клінінгових послуг:озонування приміщеньвидалення наслідків пожеж, потопуприбирання промислових об'єктів;прибирання після ремонту;генеральне прибирання;регулярне прибирання;миття вікон;хімчистка меблів та покрівель;хімчистка шкіряних меблів;вивіз будівельного сміття;демонтаж.


Переглядів: 356
Дата добавлення: 19-06-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання