Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 68

Про компанію:

Гуртово-роздрібний продаж, монтаж та сервісне обслуговування систем опалення, водопостачання і каналізації.

Сучасне помешкання чи будь-яке інше приміщення важко уявити без таких вигод, як опалення, вода чи газ. Адже, саме такі надбання людства дарують нам бажаний комфорт та дозволяють виконувати свої щоденні справи в затишку. Крім того, за допомогою стильної сантехніки ви можете внести і трохи краси у своє життя. Маємо прекрасну новину для всіх охочих придбати якісні сантехнічні вироби чи устаткування для опалення.

В магазині «Водолій» на вас чекає грандіозно великий вибір вказаних товарів.До ваших послуг широкий асортимент:систем опалення й вентиляції;газових котлів;газових колонок;стальних та алюмінієвих радіаторів;бойлерів;циркуляційних насосів;сушарок із нержавіючої сталі;глибинних насосів;унітазів;рукомийників;змішувачів та комплектуючих до них;інших сантехнічних виробів.Чому ваші покупки в магазині «Водолій» будуть вдалими?

Саме тут ви отримаєте такі переваги як:високоякісна продукція за привабливо низькими цінами;бездоганний сервіс;товари від кращих виробників;корисні поради професіоналів.Купуйте якісну продукцію у магазині «Водолій» та насолоджуйтеся комфортом, який ви отримаєте з придбаними товарами!


Переглядів: 123
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання