Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж і монтаж систем опалення, комплектуючих. Продаж систем кондиціонування, інвекторів, насосів, повітряних завіс: Neoclima, Carrier, LG, Leberg, Panasonic, Galanz, Chigo, Toshiba.

Увага акція: Котел Immergas Mini Eolo 24 3E- 14860грнКондиціонер : Leberg Freya LBS-FRA08/ LBU-FRA08- 5333грнNeoklima Therminator NS/NU 07 AHEw- 6599грн Затишок вашої оселі залежить від інтер’єру та тепла родинних відносин. Завжди хочеться повертатися додому, де вас чекають.

Ми піклуємося про своїх клієнтів та даруємо тепло і затишок у вашу домівку. Магазин «Теплоносій» пропонує комплексне інженерне рішення для обігріву та кондиціонування ваших осель. Досвідчені працівники нададуть повну консультацію щодо нашої продукції, розкажуть про правильне встановлення та експлуатацію відповідної техніки. Ми з уважністю відносимося до кожного клієнта та допомагаємо здійснити цей нелегкий вибір.

Асортимент нашої продукції постійно оновлюється та збагачується новими та сучасними зразками.

Пропонуємо вам:теплотехнічне обладнання та різні види кондиціонерів:газові котли та колонки (RÖDA, BAXI, Westen Immergas);твердопаливні котли (RÖDA);електрокотли та комплектуючі (RÖDA);буферні ємності та комбіновані баки (RÖDA);сонячні панелі та комплектуючі (RÖDA);алюмінієві радіатори (RÖDA);сталеві радіатори (RÖDA, Purmo, Vogel Noot);трубопровідні системи (HERZ, Pipe Life) ;циркуляційні насоси (RÖDA, Wilo);глибинні насоси (Насосы Водолей);підлогові конвектори (FanCon);кондиціонери, інвектори, повітряні завіси (Neoclima, Carrier, LG, Leberg, Panasonic, Galanz, Chigo, Toshiba).електротовари:кабельно-провідникова продукція (Прикарпаття кабель, Одескабель);низьковольтне обладнання (автоматичні вимикачі)(Промфактор);електроінсталяційні вироби, продовжувачі та аксесуари, інструмент для електромонтажу, елементи живлення, кабельні роз'єми світлотехнічна продукція української електротехнічної корпорації (АСКОУКРЕМ, ІЕК) ;розетки, вимикачі (EL-BI);світлотехнічна продукція (Vito);світильники, прожектори, ліхтарики, лампи (LED).Крім того, команда вправних майстрів нашої компанії оперативно та якісно виконає роботиз:монтажу кондиціонерів, інвекторів, повітряних завіс;сервісного обслуговування кондиціонерів, інвекторів, повітряних завіс.

Переваги від співпраці з нами:оновлення асортименту;надання консультацій;проведення розрахунків;якісна продукція;відповідальність та чесність;доступні ціни.


Переглядів: 123
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання