Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 227

Про компанію:

Виготовлення, продаж систем опалення та водопостачання.

Пошуки шляхів суттєвого зменшення витрат на обігрів приміщення — задача, яка набуває дедалі більшої актуальності для власників житла та керівників підприємств. В переліку альтернативних джерел енергії варто звернути увагу на електричні теплоакумуляційні системи «Дністер», які розробила Науково-виробнича фірма «Концепт-Енерго». Ці системи можуть успішно використовуватися для опалення і гарячого водопостачання і є хорошою альтернативою газовим, твердопаливним котельням, електричним теплопунктам.

Головне, чого ви досягнете завдяки системам «Дністер» — суттєва економія коштів для обігріву приміщення та гарячого водопостачання. Встановлення такої системи дозволяє зменшити витрати природного газу або й повністю відмовитися від його використання.«Концепт-Енерго» пропонує комплекс робіт щодо встановлення та обслуговування системи «Дністер». Виконаємо:проектування;виготовлення;сервісне обслуговування;гарантійне забезпечення.

Принцип роботи системи «Дністер» базується на використанні електричної енергії в час дії нічного тарифу, тобто з 23 до 6 години: відбувається нагрівання води до 95 градусів в теплоакумулюючих ємкостях. Для кожного окремого об’єкту розміри та потужності ємкостей розраховуються та виготовляються індивідуально. Теплоакумуляційна система включає теплоакумуляційну ємність з тепловою ізоляцією, насоси, електролітичні нагрівачі, автоматично регульовані мережеві насоси, водяні теплонагрівачі, розширювальні баки КВП, запірну та запобіжну арматуру.

Передбачено автоматичне зональне керування температурою у приміщеннях. Чимало уваги приділено системам безпеки.Системи «Дністер» можна встановлювати як у багатоповерхових будинках, так і в особняках та закладах громадського, комерційного призначення — відпочинкових комплексах, санаторіях, готелях, басейнах, дитячих садочках, школах тощо.«Концепт-Енерго» має суттєвий практичний досвід встановлення та обслуговування теплоакумуляційних систем.

Зокрема, «Дністер» впроваджено на різних об’єктах Західної України та м. Київ:в SPA- центрі «Молдова», м. Трускавець;в готелі «VIVAT», м. Моршин;в санаторно-відпочинковому комплексі «ДІАННА». смт. Східниця;в дитячому садочку «Дзвіночок», м. Галич;у виробничому комплексі «АЕРОПРАКТ», м. КИЇВ;в центральному корпусі ІФНТУНГ, м. Івано-Франківськ;в санаторії «Трускавець», м. Трускавець;у котеджах приватного сектора передмістя Івано-Франківська.

Завдяки опаленню приміщення установкою «Дністер» можна вдвічі зменшити витрати на опалення та гаряче водопостачання.Переваги систем:суттєва економія витрат;абсолютна безпечність;відсутність шкідливих викидів;зручна система управління;незалежність від централізованих постачальників тепла.


Переглядів: 115
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання