Івано-Франківськ с. Черніїв вул. Дружби, 12а

Про компанію:

Утеплення поліуританом горищ, дахів, мансардних приміщень, підвалів, перекриттів між панелями тощо.

Поліуретан. Революція в енергозбереженні!Неперевершена тепло-, водо-, і шумоізоляція, яка досягнута завдяки напиленню поліуретанової піни.

Що таке поліуретан? Це — іграшки якими граються ваші діти, підошва взуття, в якому ви ходите, термоізоляція холодильників, де ви зберігаєте продукти, пластикові деталі автомобілів і інше.Поліуретан у вигляді піни дає неперевершений ізоляційний ефект. Це є супер утеплювач, який поєднує в собі високі тепло- і водоізоляційні властивості. Поліуретан застосовується всюди, де необхідна надійна і довговічна ізоляція.

Вам не буде страшне підвищення ціни на газ та інші енергоносії, а ваша оселя стане набагато теплішою, затишнішою і довговічнішою.Матеріал наноситься методом напилення, суцільним покриттям без стиків і є водонепроникним. Після охолодження і затвердіння — є хімічно нейтральним. Не горить, його не їдять миші. Застосовується для внутрішньої і зовнішньої ізоляції житлових, виробничих і складських приміщень, фабрик, заводів, ферм, гаражів, холодильників, морозильних камер, ємкостей, баків, причепів.

В жилих приміщеннях застосовується для утеплення стін, підлоги, стелі, дахів.Утеплення: горищ; підлоги; теплотрас; стін під гіпсокартон; ємкостей і трубопроводів; зовнішніх стін під сайдинг, штукатурку чи фарбування; дахів та ін.Герметизація стиків і щілин, заливка камер всередині стіни.


Переглядів: 77
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання