Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 64в
trs.if.ua www.facebook.com/trs.if.ua +380 509270118

Про компанію:

Проектування та монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації та електропостачання. Переобладнання або доповнення існуючих інженерних систем.

«Територія Сервісу» — це сучасна компанія, яка надає технічні послуги та послуги продажу супутніх товарів: сантехніки та теплотехніки. Наш колектив — це досвідчені фахівці, досвід яких сягає від 7-ми до 15-ти років.

Ми ставимо собі за мету надання якісного та професійного сервісу у сфері теплотехнічних та сантехнічних послуг.Надаємо послуги проектування та монтажу:систем опалення;систем водопостачання;систем каналізації;систем електропостачання.

Також пропонуємо послуги:встановлення сантехніки;переобладнання існуючих інженерних систем;послуга «Сантехнік на дім», що включає різні дрібні послуги;послуга «Електрик на дім», що включає різні дрібні  послуги;ремонт котлів, бойлерів, насосів.

Проектуємо та монтуємо:класичні та комбіновані (котельні) системи;системи на основі альтернативних джерел енергії (геліосистеми, сонячні електростанції, теплові насоси, вітряні електростанції).Займаємося проектуванням та монтажем систем та об’єктів різної складності для: квартир, приватних будинків, багатоповерхових будинків, виробничих приміщень, офісних та торгових приміщень, розважальних закладів.

Щоб надавати справді якісні послуги, потрібен якісний товар, тому ми пропонуємо:газові, твердопаливні, електричні котли;біметалеві, алюмінієві, чавунні, стальні радіатори;рушникосушки та труби;бойлери, газові колонки та електроводонагрівачі;аксесуари та меблі у ванну кімнату;системи енергозбереження, каналізації та водовідведення.

Переваги:безкоштовна доставка в Івано-Франківську та Калуші;в межах області вартість доставки договірна;висока якість робіт;розуміння потреб клієнтів;консультування;доступні ціни.


Переглядів: 128
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання