Івано-Франківськ Вулиця Довга, 98
sit-group.com.ua +380 676538361

Про компанію:

Обслуговування газових котлів, колонок, систем опалення.

«Світ інженерних технологій» — це успішна компанія, яка має багатий досвід роботи на ринку теплотехнічного обладнання України. Наші працівники працюють, беручи в основу існуючі державні стандарти, будівельні норми та правила, а також дотримуються усіх вимог та правил щодо якості та безпеки.

Для кожного нашого клієнта ми пропонуємо індивідуальний підхід до вирішення його питання. Ми пишаємося досягненнями нашої фірми та працівників, адже за час свого існування виконали підбір та встановлення обладнання в тисячах квартир, будинків, котелень, готелів, банків та офісних приміщень.

Ми є офіційним партнером німецької компанії Vaillant Group та проводимо обслуговування обладнання Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Chaffoteaux та Navien.

Пропонуємо продаж:газових котлів;сонячних систем;радіаторів;автоматики;проточних водонагрівачів;газових конденсаційних котлів;теплових насосів;труб та комплектуючих;насосних груп;електричних та твердопаливних котлів;бойлерів та буферних накопичувачів;хімводоочистки.

А також послуги:проектування;встановлення;гарантійного та післягарантійного обслуговування.«Світ інженерних технологій» — тепло та затишок вашої оселі.


Переглядів: 79
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання