Івано-Франківськ Вулиця Крайківського, 2

Про компанію:

Продаж, монтаж, сервісне обслуговування та ремонт гаражних воріт і автоматики, систем опалення, кондиціювання та вентиляції.

Домогтися комфортної атмосфери в своїй оселі без додаткових витрат практично неможливо, тому кондиціонер стає незамінним помічником у створенні здорового мікроклімату в будинку. Сучасні моделі кондиціонерів мають безліч функцій, до того ж здатні не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря.

Головне – обрати саме той, що потрібно вам. І зробити це можна з «Зірекс Електро».Хочемо запропонувати вам великий асортимент товару та якісну опалювальну і кліматичну техніку. Нашою головною метою є — насамперед посприяти в правильному виборі обладнання, яке забезпечить комфортність, а також здоровий мікроклімат для вас і вашої родини.

Переваги:10-річний досвід роботи на ринку;грамотно проконсультуємо та допоможемо з вибором;ми витрачаємо всього 1 день для того, щоб ви отримали саме те, що замовляли.

До того ж безкоштовно доставимо ваше замовлення по Івано-Франківську;пропонуємо тільки якісне, сертифіковане та надійне обладнання від провідних виробників;конкурентоспроможні ціни.

Пропонуємо:Кондиціонери:настінні;касетні;універсальні;колонні;канальні;компрессорно-конденсаторні блоки;мульти спліт-системи;дизайн-кондиціонери;комплексні системи кондиціонування та інші...

Вентиляція:витяжна;припливна;припливно-витяжна;природна;механічна;загальообмінна;місцева та інше.
Автоматика:секційні ворота;підйомно-поворотні ворота;відкатні ворота;шлагбауми;болларди та інше
Обігрів:Теплові насоси;ГВС (підігрів гарячої води);ГВС + тепла підлога;Комплексні рішення та інше


Переглядів: 155
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання