Івано-Франківськ Вулиця Джерельна, 74
+380 506969837

Про компанію:

Продаж та монтаж сантехніки, насосів, систем опалення, водопостачання і каналізації.

Магазин «Сантехкомплект-М» спеціалізується на постачанні надійного та високоякісного, сучасного теплового обладнання, систем водопостачання та каналізації, сантехнічної продукції, комплектуючих від кращих світових та українських виробників за вигідними цінами.

Ми співпрацюємо з такими відомими виробниками, як KAN-therm, Польща (системи), Giacomini, Itap (Італія) — запірна арматура, Dizayn group, Туреччина — поліпропілен (білий,сірий), Ariston, Danfoss, Vaillant, Viessman, Tesi, Armatura, Electromet (Польща), Vilo, Optima — насоси, Sigma-Li. Це гарантує безперебійність постачання товарів, відмінну якість та доступні ціни.

Здійснюємо доставку продукції по місту та області.Пропонуємо продаж та монтаж:систем опалення;систем водопостачання та водовідведення;змішувачів для ванної та кухні;душових кабін;запірної арматури;кераміки;аксесуарів для ванної кімнати;радіаторів італійського, турецького та українського виробництва;твердопаливних котлів;газових котлів;водонагрівачів;рушникосушок.Допоможемо зорієнтуватися в асортименті продукції, підберемо оптимальні варіанти для вашого дому чи потреб підприємства.

Магазин «Сантехкомплект-М» — це надійність та відповідальність, високий рівень сервісу та широкий асортимент товарів. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.    


Переглядів: 85
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання