Івано-Франківськ Вулиця Дудаєва, 13

Про компанію:

Продаж, монтаж, сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування систем опалення. Продаж систем водопостачання і водовідведення, твердопаливних котлів, сантехніки, бензо- та електроінструментів.

Потрібен новий котел? Шукаєте першокласну санітарну техніку для ванної кімнати чи вбиральні? Не проблема! У нас ви найдете високоякісну сантехніку, водопостачальні та теплопостачальні пристрої від кращих виробників.

Ми подбаємо, щоб у вашому помешканні, у вашому офісі, у вашому ресторані чи готелі було завжди тепло, чисто і комфортно. Адже саме опалювальні та каналізаційні системи, системи постачання води є своєрідною душею будь-якого помешкання, джерелом затишку і відмінного самопочуття мешканців та відвідувачів будь-якого приміщення.Що ми пропонуємо?

До ваших послуг великий вибір:Котлів польського, угорського та українського виробництва;Іншої опалювальної техніки;Систем водопостачання та каналізації;Продаж та прокат електроінструментів (Дніпро М, Stenli, Metabo) та електрики;Сантехнічних виробів для ванн та вбиралень.

Чому ми? Які переваги ви отримаєте, звернувшись до нас:Дуже лояльні ціни, на рівні оптових, а, може, й нижчі;Qtap shop — офіційний представник в Івано-Франківську (сантехніка, змішувачі) та Besco — ванни, унітази, рукомийники, духові кабіни;Справді величезний вибір першокласних сантехнічних виробів, якісних і надійних котлів, систем опалення, водопостачання та водовідведення;Ми не просто реалізуємо котли, а ще й виконуємо їх монтаж та обслуговування (гарантійне, післягарантійне). Для клієнтів такий спосіб надання послуг («під ключ») є дуже зручним та вигідним. Вам не потрібно бігати від крамниці до майстра.

Ми допоможемо вам обрати бажаний котел з відповідними параметрами та характеристиками, після чого встановимо його у вашому домі чи в іншому приміщенні. У свою чергу, якщо котел вийде з ладу, наші майстри швидко усунуть несправності.Що СБОТИ Знижки - 15 % на ввесь асортимент !!!!! 


Переглядів: 153
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання