Івано-Франківськ Вулиця Макухи, 9;Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 207;Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 49
santeh-centr.com +380 342715777

Про компанію:

Гуртовий та роздрібний продаж сантехніки, систем опалення, водопостачання, каналізації.

Продаж сантехніки — складне і відповідальне завдання, тому від обраної вами компанії залежить не тільки доцільна трата коштів, але і подальший комфорт в будинку. Довіртеся професіоналам — обирайте «Сантехцентр».

Відвідавши магазин сантехніки «Сантехцентр», ви зможете вибрати для себе найбільш прийнятний варіант сантехнічного обладнання, яке допоможе створити особливий рівень функціональності та комфорту у вашому будинку.

Переваги «Сантехцентр»:у нас працюють професійні менеджери та продавці-консультанти, які зможуть надати вам кваліфіковану та безкоштовну консультацію при купівлі нашого товару — підберуть необхідне устаткування відповідно до ваших побажань та фінансових можливостей;кожна позиція товару, яку пропонує «Сантехцентр», має гарантію від виробника;пропонуємо безкоштовну доставку по місту та області у разі придбання товару на суму 1500 грн;у нас ви можете придбати різні види продукції, виходячи з ваших потреб. Вся сантехніка має доступну ціну для широкого кола споживачів.

Наш магазин сантехніки пропонує і ексклюзивні моделі, і економічні варіанти сантехнічного обладнання.

Ми пропонуємо:

Опалення:радіатори;бойлери (Комбіновані та непрямого нагріву)бойлери (Електричні Водонагрівачі);рушникосушки;конвектори;поліпропілен (труби, фітинг);радіаторні крани;арматура опалення.
Котлитвердопаливні котли;газові котли;електричні котли;акумулюючі ємності;стабілізатори напруги;комплектуючі до котлів.
Сантехніка:душові кабіни;душові гідромасажні бокси;умивальники;унітази;біде,пісюари;сифони;душові комплекти;каналізація;шланги;запірна арматура;різьбові з'єднанняВанни:панелі для ванни;ніжки для ванни;
Змішувачі;Меблі для ванноїдзеркала;пенали;тумби під умивальник;
Насосинасоси циркуляційні;насоси дренажні і каналізаційні;насоси поверхневі;насоси глибинні;насоси спеціальні;насосні станції;баки для систем опалення і гідроакумулятори;комплектуючі.  


Переглядів: 129
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання